203 dager igjen

Nye Stavanger kommune

a a a

For å endre størrelse på tekst:

PC: Hold Ctrl-tasten nede og trykk på "+" for å forstørre eller "-" for å forminske.

Mac: Hold Cmd-tasten (Command) nede og trykk på "+" for å forstørre eller "-" for å forminske.

Prosjekttillitsvalgte

Følgende tillitsvalgte er oppnevnt av hovedsammenslutningene for å representere de ansatte i Finnøy, Rennesøy og Stavanger i sammenslåingsprosessen:

Fra venstre: Pernille Aamodt Nessa (i permisjon fra 19.12.2018), Kristin Torp, Stig Magne Hordnes, Bjørg Vestbø, Brit Marie Kloster, Synnøve K. Christensen, Monica Wold, Susanne Borre, Else Gunhild Vignes.

 

Navn Epost Telefon Hoved-sammenslutning Fagforening
Susanne Borre susanne.borre@stavanger.kommune.no 975 09 236 UNIO NSF Stavanger
Brit Marie Kloster brit.marie.kloster@rennesoy.kommune.no 907 49 860 UNIO Utdanningsforbundet Rennesøy
Kristin Torp kristin.torp@stavanger.kommune.no 994 29 888 UNIO Utdanningsforbundet Stavanger
Else Gunhild Vignes else.vignes@finnoy.kommune.no 995 77 719 YS Delta Finnøy
Stig Magne Hordnes stig.magne.hordnes@stavanger.kommune.no 51 50 77 76 Akademikerne Akademikerne Stavanger
Pernille Aamodt Nessa (permisjon) pernille.aamodt@stavanger.kommune.no 52 04 84 13 LO Kommune FO Stavanger
Synnøve K. Christensen skch@finnoy.kommune.no  907 31 557 LO Kommune Fagforbundet Finnøy
Monica Wold monica.wold@stavanger.kommune.no 994 93 378 LO Kommune Fagforbundet Stavanger
Bjørg Vestbø Bjorg.Vestbo@rennesoy.kommune.no 402 92 381 LO Kommune Fagforbundet Rennesøy
Sindre Hodne Immerstein sindre.immerstein@stavanger.kommune.no 980 69 217 LO kommune FO Stavanger