799 dager igjen

Nye Stavanger kommune

a a a

For å endre størrelse på tekst:

PC: Hold Ctrl-tasten nede og trykk på "+" for å forstørre eller "-" for å forminske.

Mac: Hold Cmd-tasten (Command) nede og trykk på "+" for å forstørre eller "-" for å forminske.

Prosjekttillitsvalgte

Følgende tillitsvalgte er oppnevnt av hovedsammenslutningene for å representere de ansatte i Finnøy, Rennesøy og Stavanger i sammenslåingsprosessen:

Navn Epost Telefon Hoved-sammenslutning Fagforening
Susanne Borre susanne.borre@stavanger.kommune.no 917 04 793 UNIO NSF Stavanger
Marianne Breivik Ward marianne.ward@finnoy.kommune.no 472 38 074 UNIO Utdanningsforbundet Finnøy
Brit Marie Kloster brit.marie.kloster@rennesoy.kommune.no 907 49 860 UNIO Utdanningsforbundet Rennesøy
Kristin Torp kristin.torp@stavanger.kommune.no 994 29 888 UNIO Utdanningsforbundet Stavanger
Else Gunhild Vignes else.vignes@finnoy.kommune.no 995 77 719 YS Delta Finnøy
Jo Fougli jo.c.fougli@stavanger.kommune.no 51 50 75 97 Akademikerne Akademikerne Stavanger
Anne Kristin Maudal anne.kristin.maudal@stavanger.kommune.no 976 65930 LO Kommune FO
Synnøve K. Christensen skch@finnoy.kommune.no  907 31 557 LO Kommune Fagforbundet Finnøy
Monica Wold monica.wold@stavanger.kommune.no 994 93 378 LO Kommune Fagforbundet Stavanger
Bjørg Vestbø Bjorg.Vestbo@rennesoy.kommune.no 51 72 02 69 LO Kommune Fagforbundet Rennesøy